Na czym polega Dzień Bez Długów?

www.kruksa.pl

Dzień Bez Długów to cykliczne wydarzenie organizowane przez największą polską firmę windykacyjną – firmę KRUK. Zadłużenia dotykają już niestety coraz większej ilości Polaków. Niestety większość z nich nie ma dostatecznej wiedzy na temat sposobów ich spłaty i dlatego właśnie powstała idea Dnia Bez Długów. Na czym dokładnie polega?

Po pierwsze, daje informacje

Bardzo częstą przyczyną, dla której osoby zadłużone nie potrafią zacząć spłacać długi, jest brak informacji na temat możliwości rozwiązania problemu. Dlatego też w czasie Dnia Bez Długów można zadzwonić na bezpłatną infolinię i porozmawiać z doradcami firmy KRUK. Zadłużenia nie będą już takim niewykonalnym zadaniem, gdy dowiemy się o opcji rozłożenia ich na wygodne dla nas raty.

Droga pro-ugodowa jest coraz bardziej popularną formą windykacji. Polega na tym, że możemy rozłożyć sobie nasz dług na wygodne dla nas raty. Dzięki temu finanse są lepiej zaplanowane, a data spłaty zadłużenia jest konkretnie wyznaczona. W Dzień Bez Długów możemy się dowiedzieć wszystkiego na temat tej metody.

Po drugie, daje wskazówki

Jeśli zamiast rozmowy telefonicznej wolisz bezpośredni kontakt, możesz spotkać się ze specjalistami od domowych finansów. W Dzień Bez Długów będzie można porozmawiać z przedstawicielami Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Będą oni znajdować się w pobliżu dworców PKP w największych miastach Polski, przy tzw. info-punktach.

Jaki jest cel tych info-punktów? Dzięki nim nie tylko uzyskasz informacje na dręczące Cię tematy, ale także dostaniesz dokładne wskazówki, jak zacząć wychodzić na prostą. Taka strategia przyświeca organizatorowi wydarzenia, firmie KRUK. Zadłużenia nie powinny kojarzyć się już z niemożliwą do rozwiązania sytuacją, ale z wyzwaniem, którego może podjąć się każdy.

Po trzecie, motywuje do działania

No właśnie, a jakie działania dokładnie powinniśmy podjąć, żeby zacząć wychodzić na finansową prostą? Na początek przeanalizuj wszystkie możliwości. Droga pro-ugodowa jest prawdopodobnie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Potem skontaktuj się ze swoim wierzycielem lub firmą windykacyjną. W Dzień Bez Długów będziesz miał większą motywację, niż w każdy inny dzień. Powodzenia!

Facebooktwittergoogle_plusreddit

One thought on “Na czym polega Dzień Bez Długów?

  1. Takie akcje to świetny pomysł, tym bardziej, że wielu Polaków ma długi, a nie wielu wie co z nimi robić. Jeśli tylko jest chęć spłaty i nawet minimalne możliwości (trzeba niestety zacisnąć pasa i oszczędzać) to połowa sukcesu. Rozwiązania proponowane przez firmy windykacyjne są korzystne i na mecie będziemy wolni od długów.

Comments are closed.